kırık

yazar oldum ben..yoo öyle büyükçene bişey değil.Ht 'ün dalı kolu olan bir bölgesel gazetede mesleki yazılar yazan bi köşe verdiler bana.nasıl oldu şöyle oldu elbette anlatiim..

……….

Bilmem ne kadın girişimcileri bi toplantı düzenlemişler, toplantıya basını davet etmişler. aynı gün dernek başkanı beni de çağırmış, Avrupa projelerinden birinden yararlanmak istiyorlarmış, proje yazdırmak için de ismi geçen bi kaç isimden “ bayan” olarak beni tercih etmiş.
İçeri girdim ,hoş beş,muhabbet..Projenin kapsamı hakkında konuştuk,notlar aldım.
İçerde bi hazırlık bi hazırlık. Birden kapı açıldı, içeri basın muhabiri olan bi kaç kişi girdi. Girişimcilere destek vermek ve kadınların adını duyurmak içinmiş. Önce biraz röportaj yaptılar, fotograflar çektiler, (ben yokum bu olaylarda. Ben kenarda oturuyorum.)
sonra kayıt dışı konuşmaya başladılar.Kahve yapıldı,konuşmalar ,konuşmalar…kenarda oldukça hanımefendi gibi oturdum.Muhabirlerden biri (sonradan genel yayın koordinatörü olduğunu öğrendiğim) H.,dikkatimi çekti tabi: Ağır başlı ,hiç gülmeyen yüzüyle mantıklı sorular sorması ve kayıt dışı verdiği bir nevi” Basın Danışmanlığı”yla aklı başında ve dolu biri olduğunu belli etti.Sonra bi gazetenin ihalesi içinde olduklarını ve daha da büyüyeceklerini söyledi.bende sazan işte atladım

-hangi gazete bu?

Sağa doğru tek kaşını kaldırarak bir baktı:

-napıcaksınız. Siz de mi ihaleye gireceksiniz?

ayyyyyyy ne ukala.
Bozuldum tabi, sustum oturdum. Sonra kadınların saçma sapan sorularının onları bunalttığını farkettim, kadın derneklerine yaklaşımlarının aslında hiç de samimi olmadığını gördüm ve bizi, yani kadınları, aptal sanmaları canımı sıktığından konuya atladım. üç beş güzel kelam ettim. Tek kaş kalkmış H. bey, dikkatle dinlemeye başladı. Hak verdi, eleştirdi filan derken bi muhabbet oldu ama gayet resmi. İçinde tek bi gülücük yok.
bu uzun boylu, keçi sakallı (böyle demeyi seviyorum),güzel şekilli kaşlar ve kocaman siyah gözlerin sahibi adam- ayrıca es geçmişim maskara sürmüş kadar kirpikli adam- üç gün sonra ofisime bi çocuk yolladı.
Çocuk içeri girdi,
- hanımefendi beni H. abi gönderdi. Falan feşmekân gazetesinden geliyorum. Sizin telefon numaranızı rica ediyor, bi konu hakkında görüşecekmiş.
Aklıma geldi o an, konuşma sırasında bana demişti ki:
- pene hanım, bu anlattıklarınız yazmak ister misiniz? Belli ki kelimeleriniz kuvvetli. konuya da uygun. Kadınlarla alakalı bi yazı yazar mısınız?

Dernektekilerin ısrarıyla olur dedim g.tüm kalkmadı değil. Ertesi gün işler yoğunmuş unuttum yazmayı
Sonraki gün se mesai bitimine 1 saat kala ofise bi delikanlı geldi

-pene hanımla görüşeceemmm

çocuğun benden başka kimseye söyleyemeyeceği neyse artık devlet sırrı saklıyormuş havasına oda arkadaşım katlanamadı,
-ahanda pene hanım karşıda perdenin arkasına gizlenmiş sigara içiyor .git ..dedi çocuğa
Çocuk geldi velhasıl kelam. Beni H.abim yolladı, telefon numaranızı istiyor. Sizinle acilen görüşmesi gerekiyormuş
verdik tabii. on dakıka sonra bi mesaj
-pene hanım ben H.K .bu benım telefon numaram bu da maıl adresim yazınız gönderirseniz sevinirim iyi akşamlar.
hemen oracıkta yalapşap bi yazı yazdım.maıl göndermekle kalmadım ekledim de msn e arkadaşı.yazıyı yollayacam diye masaüstündekı çok gizli projemı de yollamışım.hem de bi gazeteciye.msn den devam ettik
-pene hanım maıl için teşekkürler yalnız içinde garip çizimler ve formüller var.sanırım yorgunsunuz..
anaaammmmmm.bir baktım ki ben meğer çizdiğim projeyı yollamışım.lütfen dedim onu yok edermisiniz.dün geceden beri 24 saat uykusuz olarak bunu çizdim ben.müşterim bunun bi gazetecinin eline geçtiğini duyarsa öliyim daha iyi.
-evet dedi yorgun olduğunuz anlaşılıyor :) biz o halde bunu silelim .
sonrasında yazımı okudu beğendi .bir kaç eleştirisi oldu bunları msn de konuştuk..esprileştik.ben sürekli yoğun olduğum için ara ara ona yazdıklarıma sürekli gülüyordu.
-sen yaşlanmazsın yaa..
Demeye başladı. Şekil itibariyle siz artık ortadan kalkmıştı.
Mesai biterken çıkışta napıyosun dedi. Her zamanki gibi bi mekânım var dedim oraya gidip balkonda bi çay içerim bi sigara içerim özgür özgür. Manzaraya karşı.
-ben de davet edersin sandım, dedi.
-gelsene, gelirsen ederim. Dedim
Tamam dedi tabi hemen. Randevulaştık.
olay şu benim takıldığım mekanın adı X cafe. Yeni bi yer aslında.
gittim, balkona çıktım bi sigara içtim çay söyledim. Ekildim galıba diye düşünürken bi mesaj
-nerdesin, ektinmi beni.
-burdayım sen nerdesin diye karşılık verdim..(bi de neden mesajlaşıyoruz anlamıyorum .telefonlaşsak ya..ama o başlattı ben de uydum)
-neresinde ben bi saattir burdayım.
-ben de bi saattir burdayım..usta zaten kıç kadar yer neresindesin.
-?
-allah aşkına nerdesin sen .adı ne gittiğin yerin.
-neresi olucak X konak
-ben X cafe deyım ama söyledim ya sana
-aynı yer değilmiydi bu yaa
-hayır bu ona göre daha yenı.
-allah kahretsin benı..ne saanım demi.orası sakinse ben geleyim yoksa alayım seni burada hemen hemen kımse yok.sakın bi yer.
-burası kalabalık
-bekle senı almaya geliyorum

böyle bi randevulaşamama olayından sonra onun gittiği yerde buluştuk.sohbet muhabbet derken birde hava bi soğuk .sigara içecez derdine bahçe olan alanda oturuyoruz.artık konuşurken çenemiz titriyor soğuktan.
-ben çok üşüdüm. kalkalımmı
-kalkalım evet üşüdün sen.
Kalktık ve yürüyemiyoruz ikimiz de. Anasını satayım tam 4 saat oturmuşuz hava kararmış. Kıçımız donmuş. toklaşıcaz yapamıyoruz. Neyse benı eve bıraktı.
Gece bi mesaj
-sohbetin tadı damağımda kaldı. Uzun zamandır böyle eğlenmemiştim. ben seni yarın da görebilecek miyim?
Karşılık:
-kıçımın buzu çözülürse evet..keyifliydi sağ ol sende.

Ertesi gün bütün günü mesajlaşarak geçirdik. Oğluma döndüm resmen. o sürekli mesajlaşır. Kontörlü kullanıyor ya mesaj hakkı var. ben neden mesajlaştığımızı anlayamadım. Aradım bunu
-hacı ne mesaj atıyosun arasana..kontör yoksa çaldır benı ben arayım senı.

yuh pene bu da denmez demi.ama dedim.ben böyle bi törpüsüzüm.mesaj atmak keyif vermiş bir de her dakıka benden haber almaya çalışmış o nedenle mesaj atıyormuş biraz bozuldu tabi..:))

Akşam çıkışta yıne aynı yerde randevulaştık. yıne keyifli bi sohbet di. bu kez o kadar üşümedik. Tedarikliydik:)
sonraki gün hafta sonu tatili oldu. Canım sıkkındı biraz. Aramıştı.
-dışarıda mısın .?
-evet
-aynı yerde buluşalım mı?
-olur, ama bu kez hesap benim
-tamam
geliyorum geldim derken baya beklettim onu.hadi nerde kaldın dedi..hadi gözüm kapıda dedi..liseli gibi hissettim kendimi.:)koştur koştur gittim.baktım orda kalmış öyle benı bekliyor..hoşuma gitti açıkçası.
o gün akşama kadar oturduk yıne. Sonra üşümeye başladık elbet. Haberlerde bile okumuşsunuzdur. Kar bile yağmıştı o gün.
-bak ,dedi.,Burada manyak gibi oturuyoruz ve sağ tarafını artık hissetmediğini göruyorum. Burnumuz aktı akacak. İçerde sesten birbirimizi duyamıyoruz diye dışarı çıkıyoruz burda da donuyoruz. benım evim şu karşı binanın arkası. Çay da yapabiliyorum. Neden sıcak bi ev varken burada oturuyoruz.
-iyi burası
-sana saldırıcam diye mı korkuyorsun
-hehe.yoo ama uygun değil
-iyi peki donalım.
-yok üşüüüü meeee ddiiim ben.
-eevet dişlerin gayet süper ..ses çıkarıyo rritim olsun diye demi..
-yok, be bi an soğuk esti. Ama iyiyim.
-hadi kalkıyoruz. inisiyatif kullanıcam. Liseli çcuklar gibi park köşesinde oturmayalım.
Neden bilmiyorum kalktım. üç gündür saatlerdir konuştuğum ve kendimle aynı dili konuştuğunu farkettiğim bu adamla yürüdüm. Top sakalını, kenarındaki grileşmiş kısmı, siyah kocaman gözlerini sevmiştim. bana tehlike arzetmedi açıkçası
evine gittim.çok şık zevkle döşenmiş ama iğrenç dağınık bi ev.oturma odasına girdiğimde yerden sürekli bişeyler topluyordu.
-evi bi temizlet, dedim, bu ne..
- -geç geliyorum, hemen yatıyorum. Sabah erken çıkıyorum. Evle alakam yok dedi.
Karşılıklı kanepelerde oturduk. Temiz bardak bulamadığı için içecek ikram edemedi, yıkamasına da ben müsaade etmedim.
-kalkacağım zaten şimdi, dedim, otur.
Karşılıklı kanepelerde oturduk. Isındık biraz. Konuşmaya gülmeye devam ettik. kanepelerın arasına küçük bi sehpa ancak sığar yakın mesafeli yani.
İkimiz de öne doğru eğilmişiz, ellerimiz dizlerimizin üzerinde. Birbirine değmesine çok az kalmış. Ama özenle koruyoruz. Daha doğrusu o koruyor.
Sonra sessizleştik. Yere bakıyordu. Ellerini oğuşturuyordu dizlerinin üzerinde... Geriye yaslandım, kollarımı bağladım ve ona baktım. Çok güzel bi adam. Saygılı da. Akıllı da. Gazeteci, eski yeni her şeyle alakalı konuşacak bişeyı var. Komik. Espriler havada uçuşuyor. ve şimdi öyle masum çocuk gibi oturmuş. belkı bana hiçbişeyın olmayacağının garantisini verir gibi konuşmamış olsa, yakınlık gösterirdi. Ama sözünü tutmaya çalışan biri gibi kıvranıyordu orda. Birden kafasını kaldırdı ve göz göze gelik.

-o kadar güzelsin ki. Dedi. senı izin versen saatlerce seyrederim

ben iltifat çok duymuşumdur. Çoğuna inanmam. Ama bunu duymaya ihtiyacım varmış gibi kendimi Cleopatra gibi hissetim. Kızardım biraz. Sustuk
sonra ..
-bişey yapmak istiyorum
Dedim ve kalkıp onun önüne oturdum dizlerimin üzerinde. beklemıyordu heyecanlandı. Ve onu öptüm. Yaprak gibi titremeye başladı. Sonra gözlerini kapadı. bi süre durdu. Geçip yerime oturdum
-bunu yapmasaydım aklımda kalırdı dedim.

sonrasında ona verdiğim cesaretten sanırım,yanıma geldi ve öpüştük.evet..işte sonunda pene biriyle oldu.nasıl odlu ne oldu anlamadım.birden bireydı.güzeldi.hiç bişeyı unutmamışım:)) beni ayıplayacak ,hayalleri yıkılacak çok kişi var farkındayım.ama namuslu ev kadını profili çizersem yalancılığın daniskası olurdu.budur arkadaşlar.sadece şu çok hoşuma gitti.sarıldı bana,boynumdaydı nefesi..
Tahmin ettiğim gibisin.
-nasıl?
-her konuda yeterli..üst düzey hatta..

Bu beni neden bu kadar mutlu etti bilmiyorum. belkı hayatıma giren ve kırık dökük biten bi kaç ilişkinin ardından acaba sorun bende mi, diye düşünmüşlüğümdendir.

sonraki iki günü sevişerek geçirdik. Yeni bişey benim içn.
kullandığım kokudan ,taktığım takıya kadar herşeyıme dikkat ediyordu .bu da benim çok hoşuma gitti açıkçası.iki hafta önce giymiştin bunu hatırlıyorum,altında topulu bi ayakkabı vardı ,siyah altı kırmızı..
bunu demesi gözlerimi kocaman açmama sebep oluyor. Âşık olduğum eski kocam bile benı bu kadar dikkatle takip etmıyordu.
........bu yazıyı yazalı bi hafta olmuş..
silmek istedim aslında ..ama zaten her haltımı bilmıyor musunuz.bunu da bilin.
Gazeteye gittim. Onunla ilişkimizden dolayı yazı yazmayı ve onun gazetesinde yayınlamayı etik bulmadığımdan yazmıyordum zaten kaç gündür. Odasında bi kaç kişi vardı. Rahatsız oldu benim girişimden, tedirgin oldu. Yüzünden anladım. Zaten içerdeki yavşağın bakışı da bakış değildi.
-Neyse ben rahatsız etmıyeyım, yazıyı yazmayacağımı söylemek için gelmiştim dedim
Başkalarına henüz açılmamıştık çünkü… ilişkimizi en yakın olan arkadaşına bile söylememişti.
-Ben sizi geçireyim, dedi ,benimle gelirken,
Arkadaki yavşak kalktı,
- H. canım ya böyle tatlı bi bayan buraya gelıyor da bizi tanıştırmıyorsun aşkolsun sana. Dedi.
Adam tanıştırdı kendini bana iğrenç bi şekilde asılarak.
- H benim aile dostumdur
-. Memnun oldum, dedim.
-evet, hanımefendi kimdir, dedi yavşak
-hanımefendi filan falan kurumda yönetici. Mühendistir kendisi aynı zamanda. Gazetemize de katkı koymuştu sağolsun.

Evet “aslında sevgilimdir” demesini beklemiyordum tabii. ama en azından adam bana asılırken akşam akşam ,bişeyler yapsaydı suratını asmaktan başka.
-asansöre kadar eşlik edeyim dedi.

Birlikte asansöre bindik. Sarıldı bana. Öptü. Asansörü bi aşağı bi yukarı çıkardı durdu. Deli gibi öpüyor, her an sanki tecavüz edecekmiş gibi saldırıyordu. zor sakinleştirdim

-napıyosun .noluyor..
-çok kıskandım senı ben. Deli oldum o şerefsizin bakışına. Nerden çıktı bu herif...
-tatlım. Sakin ol. Hadi ben gidiyorum artık.
-bekle ben bırakayım seni..olmaz bu saatte .arabanın anahtarlarını alıp geleyim.merdiven boşluğunda bekle ve sesini çıkarma.gitti sansınlar seni.şimdi çıkar onlar da zaten.
bu gizemi anlamadım tabi ama. Dinledim sözünü.4.katın merdiven boşluğunda bekledim. o asansörle iki kat yukarı çıktı. İçerden elemanına seslendi ceketini ve masasının üzerindeki araba anahtarlarını versin diye. Adama yakalanmamak için içeri girmiyordu sanırım. Boşlukta sesi geliyordu.
Duvara yaslandım içimi çektim. Kendimi huzurlu hissediyordum. Gözlerimi kapadım. az önce benı ihtirasla saran kolları düşündüm. Bu ne sahiplenmek böyle. Gülümsüyordum
Boşluktan sesler yükseldi. Açtım gözümü

-H..ne iş olum az önceki afet neydi öyle.
-acelem var suat. Çıkmalıyım
-çık da. O parçayla tanıştır beni yemezler kardeşime seni ispiyonlarım valla.
-saçmalama Suat. Öyle bi kadın değil. Kariyer sahibi bi kadın o.
-kariyerine zararımız olmaz. dudakları gördün mü olum köfte gibi.bi öpersek kariyeri mi zedelenir.H.göreyim seni.yarın iş diye çağır şuraya tamam mı bi iki muhabbet edelim tanıtalım kendimizi.
-Suat saçma saçma konuşma hadi çıkıyorum.
-tamam. Kardeşime selam söyle. yarın akşam bize yemeğe gelin özledim kardeşimi yaa.ne biçim eniştesin be ...ama her şeyden önce kankamsın unutma sakın.
-tamam bakarız.
-bakma .söyle o karına abin seni özlemiş de .paşa paşa gelir.yarın bizdesiniz o kadar .hem içeriz de iki tek.
-tamam hadi kaçtım ben.
-şşş H.unutma tanıştır beni. Bu gece o kalçalar benim rüyama girer şerefsizim.


....

sanki boşlukta yankılandı sesler..karın..enişte..tanıştır beni..rengim kaçtı hissettim.başımdan aşağı kaynar su döküldü sanki.merdivenleri inerken o ,ben hemen asansöre bindim.sanırım sesini duyduğumu anladı.basamaklardan koşarak inmeye başladı ben asansörden çıktım sokağa zor attım kendimi.nefes alamıyorum.koşmaya başladım.birden çıktı o da peşimden… Peşimden koşuyor.”dur” diyor. ben deli gibi koşuyorum.topuklularla olmuyor tabi..yakaladı beni belimden…..
gecenin karanlığına da güvenerek elbette yakındaki bi binanın içine soktu beni.ağlamaya başladım,geri zekalı durumuna düşmüştüm.bana sarılıp öpmeye başladı .yüzümü çeviriyordum sağa sola.
-bırak beni ,dedim,evlisin demek.ne zaman söyleyecektin.sıkılınca mı..ahh ne kadar aptalım ben.ne istedin benden .ben sana anlattım herşeyı..niye yaptın bunu bana.
-dur anlatıcım sana herşeyı bekle. Sakin ol lütfen
-anlatma yalvarıyorum benı bırak.
-bak..dernekte senı görünce çok etkilendim senden .orda makul mantıklı konuşan tek kadın sendin.tıpkı üniversiteli yıllarımızdaki gibi bi an kendimi öyle hissettim.heyecan verdi bana.konuşmak tanışmak istedim senle.evet itiraf ediyorum yatağa atmaktı derdim.ama iki gün saatlerce senle sohbet ettikten sonra böle bi derdim kalmadı seni özlüyorum görmek istyorum bakmak istiyorum .konuşmak istiyorum sürekli.eğer sen beni öpmeseydin yemin ederim ilk hareketi yapmam benim aylar alabilirdi.senden çekiniyorum.başka bişeysın gözümde.söyleyemedim evli olduğumu çünkü sana dokunmak isteim öpmek istedim.bilseydin bunları asla yaşayamazdık.lütfen zaten kötü giden bi evliliğim var.evime geldin sen.evin halini gördün değil mi.böyle bi evde yaşıyorum ben.geceyarsısına kadar kendi annesinde oturup yatmadan yatmaya evine gelen bi karım var.çok mutlu değilim.uzatmaları oynuyoruz biz.cinsel problemlerimiz var.sevişemiyoruz bile.seninle saatlerce sevişen ben onunla on dakika kalamıyorum.gördün mü benim bi sorunum yokmuş.kendimi sorunlu görüyordum,depresyondaydım neredeyse .ama seninle her şey mükemmel oluyor.lütfen seviyorum seni ben.
-sana son kez diyorum. Bırak benı.

Bıraktı. Üzerimi toparlayıp çıktım. Son gözyaşımı akıttım.
Sokayım ben şansıma.

buradan uzaklaşmalıyım ben

20 yorum:

"leb" demeden... dedi ki...

hay ben böyle adamların taaa....

penelope dedi ki...

bi de seni aramıştım sen de iyi gitsin diye dua etmiştin....gördünmü..benden bi cacık olmaz

OYA dedi ki...

bir de şöyle düşünsek.kimbilir karısına ne yapıyor ki kadın yatmadan yatmaya eve geliyor.arızalı adamı napıcan kızım.adam süper olsaydı karısı yanından ayrılmazdı merak etme...

"leb" demeden... dedi ki...

bence benim duada bi şey var :S

şaka bi yana da napalım peki,
nasılsa kırılıcaz diye kimseyle çıkmayalım mı?
ya da
çıksak bile bizi kırıcak diye hep kalkanla mı dolaşalım?

çözümü yok ki...

ben
her seferinde daha önce hiç acımamış gibi aşka heveslenmeyi seviyorum!

sırf o heyecan için bile yaşarım, denerim, tanırım ve "sevişirim" de...

onların Tanrısı başka olabilir de benimki beni seviyor. bi gün ödülümü de vericek ;)

bu arada diş hekimi naber lan? hiç sesin çıkmıyor...

:hissiyatıdayıtmagirişimi:

"leb" demeden... dedi ki...

bi de şu imaj konusunda söylediklerin asıl ayıp olan.

boşanmış kadınlar, anneler, duygusal kadınlar sevişmiyo mu?

ne demek o! paralatma kendini bana.

2 tane zibidi okucak da "namuslu kadın" imajınımı silicekler kafalarından? o kafalarını komple kessin o salaklar!

:ayhhhsinirlendimmm:

penelope dedi ki...

sevgili leb,

kızma kuşum bana.içerde yaşıyorum ben.küçük bi yer.herkesin derdi beni düdklemek.ben de güya buna karşı bi savunma mekanızması geliştirmiştim.kalkanlarım vardı filan.onun delinmesi beni rahatsız edıyor.
"olm varya şu kadınla yattım dehşet manyak sevişiyor" lafını yürürken arkamdan duymak istemıyorum.yada efeyı yolda biyerde görünce "şu çocuk varya işte onun anasıyla yatıyodum ben ufffff "demesinler.burası böyle.ankara daha iyiydi belkı bu konuda.istanbula gelmem uzuyor,ama bu yaz kurtuluyorum bu şehirden...kişilerden..

sevişmek konusunda tabularım yok.sadece öküzün kızdığı o kadınlardanım ben.duygusal şeyler hissetmelıyım ki ancak öyle bişeyler yaşayayım.ama duygusal şeyler hissetmeye ne zaman başlasam bi salaklıkla karşılaşıyorum.bu nedemek salaklardan hoşlanıyorum demekki..olabilirmi..
H.aramıyorum kaç gündür.onun da çağrılarını karşılıksız bıraktım.aramıyor o da artık.eminim sadece canı çektiğinde arayacaktır.onunkinin duygusal bişey olduğunu sanmıyorum..

leb...oyaaa...
napiyim bilmıyorum açıkçası.

"leb" demeden... dedi ki...

1. kaç o şehirden

2. boşanmaya niyeti olsaydı başka bi kadını beklemezdi itoluit. ko gitsin.

"bence"

aikon dedi ki...

Sana ulaşmaya çalıştım iletişim araçları ile ama ulaşamadım ...haberin ola

özgün dedi ki...

Pene ben geldim annem :)
hep aklımdaydın da şu bloglar kapandı falan koptuk bi ara sonra ben koptum baya bir :) kop kop olduk leyn..

Yaşadığın şeye gelince ;
ne kaçmak ne kapatmak kapıları ne de başka bir şeydir çözüm.

Kendinden çıkabilir misin?
aklında

"Sokayım ben şansıma.buradan uzaklaşmalıyım ben .."

Cümleleri gibi cümleler durdukça nere gitsen aynı filmi tekrar tekrar çekersin.
Dön bak ilişkilerine hepsi birbirinin tekrarı gibi değil mi?
Önce sen değişeceksin iyi olacaksın ki hayat sonra iyi olur hep mutluluk olur akar gider yolunu bulan su gibi..

Öküzün blogtan yazdığın özdemir asaf satırlarını görüp buraya kadar neden takip ettiğimi anlıyorum şimdi biraz zamanım var sonra yine konuşucaz uzun uzun şu msn e bi de beni ekle kuzum :)

Seni seviyorum.

seroo dedi ki...

hmm..kırmızı tabanlı, siyah ayakkabılar güzeldir. pene..

Adsız dedi ki...

slm lar,bende nerde buna ne oldu deyip blogunu defalarca ac kapa yapiyordum ki....uzuldum hakkaten uzuldum yasadiklarina,simdi birsey diyecegim cok sacma gelecek cogu insana ama yinede demeden edemeyecegim;hani biz bazi sanatcilari cok severiz,gozumuzde buyuturuz,onlari;iseyemez,gegiremez,gaz cikartamaz saniriz ya hani ha iste bende oyleydim sen konusunda,seni oyle bir yere koymusdumki;guzel,basarili,tek basina erkek cocuk yetistiriyor,kurtlarla nasil mucadele veriyor,ayakta kalabilmek adina diye ama pene bu iki oldu hayal kirikligina ugradim sen konusunda,ilki kopegim icin sana sordugumda biz veterinle sey ederken onun kopegi icerde bilmem ne ediyordu demisdin ikinciside bu top sakalli keci...haddimi asacagim simdiden ozur diliyorum;ya pene uc dort aksam ustuste bilmem neyin sogugunda iki laf ettigin adamla,tanimadan,tartmadan,sadece o an yasamak istedin ve yasadinlara siginmadan niye pene?senki neleri,kimleri gordun ,elinin tersiyle ittin,kizdim ve inan uzulerek okudum....icim daraldi....yuhhh ladim....hatalar elbetteki bizler icin ama belli bir yasa ne zorluklarla gelenler olarak bukadar kolay acik kapi birakilmamali hayal kirikliklarina;neymis efem....ceple mesajlasilmis,neymis efem guzel konusuyormus,durusu sertmis,entellektuelmis vs vs...ay birde pis dedigin evde sadece icinden opmek geldi diye opmen yokmu..sinir oldum evet..karisiyla uzatmalari oynuyormus,birde onunla sevisemiyormus;pislik herif kimbilir nasil davrandinki karin seni istemiyor,uc dort aksamda karisini alsa goturse ya o cay bahcesine,seni dinledigi kadar karisini dinlese ya,sana yazdiklarini karisina yollasa ya bakalim ozaman nasil olacak,bukadar kolay harcama kendini olurmu...ulasilmaz yere koy kendini;elbetteki insansin,kadinsin,isteyeceksin,ihtiyaclarin olacak,simartilmak,dinlenmek,deger gormek seninde hakkin ama pene karsindakini artik iki degil uc dort defa dene...denemeden kasdim;iyi tani once,tanimaya calis,eksikligini hissettigin duygularini dinleme...mantigin oncelik olsun artik,birini opmek mi istedin zaman bic kendine,karsindakini tani,tart oyle op,yasadigin sehrin kucuk ya da buyuklugu neyi degistirecekki hem;nereye gidersen git,seninle gelmiyormu vicanin,hatalarin,offf neyse ya saglik olsun...uzgunum...umarim ucuncusu olmaz...uzaklardan sevgiler

özgün dedi ki...

Kadın sevişince kendini harcadı, yükseklerden yere indi, melek kanatları mındar oldu düşüncesi devam ettikçe erkeğin kadını sadece sex ihtiyacı giderme kanalı olarak görmesi kaçınılmazdır.
İnsanları "uzaklardan" yargılayamayız o an , o his, o düşünceler, onun yaşadıkları ... daha milyonlarca sebep var.
Bir insanı tanımanın zamanı yoktur matematiksel değildir bu işler 10 sene sevgili olup da ben seni tanımamışım diyen de var.

Adsız arkadaşım katılmıyorum düşüncelerinize sevgiyle kalın.

özgün dedi ki...

ha bir de penelope yalansız açıkça yazıyor yaptım yaşadım düşündüm diye lafı başka içi başka öyle çok insan var ki bana göre hepsinin üstünde o içinden geleni yapıp pişmanlık duymayacak kadar kendini dinlediği için.Başkaları için yaşamak insanın kendine yaptığı en büyük haksızlıktır.

"leb" demeden... dedi ki...

Pen

@adsız gibiler için değil, kendin için yaşadın.

bi adamla istersen aylarca çık, niye de onu ancak "seviştikten sonra" tanıyabilirsin.

önemli olan da senin ne hisettiğin. o his önemlidir. dünya iyisi, adam gibi heriflerle olmaz da bazen,
soğukta lafladıklarınla olur misal...

o his varsa beklemekte fayda yok. o his yoktan var olmuyor çünkü...olm sevişen sen, rahatsız olan elalem lan :))) ne iş anlamadım...

Adsız dedi ki...

daha ne diyebilirimki sizlere bir erkegi sevisincemi anliyor,taniyorsunuz.cidden yazik....iki uc kisi yuzunden erkeklerin dusunceleri nasil olacak siz kadinlara karsi,her kadin ayni degil altini ciziyorum tabiki...ya pene tabiki onemli olan senin ne hissettigin,ama her hissettiklerinide icraata dokmen hata diyorum...onemli olan benim istemem madem adami oldurmek istiyorum gidip oldureyim,su kizi begenmedim gidip suratina karsi kinimi kusayim niye,cunku ben oan onu istiyorum diyemi:)))komik hakkaten sevismek istedi ve sevisdi bukadar basitmi hersey yani...ya yapmayin ne olur keske baska konularda basite indirgeseniz herseyi konu sex olunca sozum ona ozgur yada kendini oyle gostermek isteyen hatunlar sanki agiz birligi edmiscesine istedi ve yaptilara siginarak..degmeyecek heriflere kirlettiriyorlar bedenlerini...yapma pene gazlara gelme...heleki burdaki gazlara...okadar basitki yaziyla istedi ve yapti ne olmus ki klavye feministlerin gazina asla gelme...niye onlari okumuyorum cunku icden samimi degiller...sen hic degisme sadece kendini ve bedenini korumak adina daha dikkatli ol olurmu,iki defa dusun isteklerini ondan sonra yap....gerileri bos ne derlerse desin hepsi umrum disi opdum uzaklardan sevgiler uzmek istemedim ozur

penelope dedi ki...

seroo,

yoksun...

"leb" demeden... dedi ki...

@adsız

evet, sevişmek de ilişkinin bi parçası.
evet, elbette sevişerek de tanırsın karşıdakini. nasıl ki konuşarak tanıyorsan... ha "ben sevişmeden tanırım" diyorsan, malesef sen sevişmiyorsundur. alıp-veriyorsundur. "nasılsa olur" "o da olur" vs düşüncesidir. ki bu tanımak, paylaşmak değil bi görev, bi gereklilik, bi monotonluktur...

gelelim şu "bedenini erkeklerle kirletme meselesine,
sevişmek (senin anladığının aksine) erkek egemen bi olay değildir. ne varsa %50 %50dir. yarı yarıya yani.

"erkeklerle bedenini kirletti" dersen yine "erkek koyar" mantığı olur ki, bize kimse koymuyor adsız.

biz sevişiyoruz! %50 %50, yarı yarıya...

evet, pen istemiş yapmış. şimdi burda yine bi yanlış varsa bu itoluite aittir.

daha da açıkca senin anlayacağın gibi yazıyım. burda s.kilip atılan o heriftir.

pen'in, hiçbi yaşadığı kirlenme, hata, yanlış vs değil. istedi, güvendi, "olur lan bu adamla" dedi, hoşlandı yaptı. budur.

"feministler"i niye okumadığına gelince,
çünkü hiçbi zaman sevişmemişsindir büyük ihtimal.
büyük ihtimal müsatakbel eşini çoook sevsen de düğün gününü beklemişsindir.
çünkü sevişmenin duyguyla alakası yoktur senin için, sen iffetini korursun...
vs.

senin gibi olmayanlar, içinden geleni yaşayanlar da senin için tehlikedir değil mi?

bence de sen bizi okuma! hele beni hiç okuma. huzurun kaçar!

özgün dedi ki...

Sevgili adsız , keşke beni okusan.
Yolun ışık kalbin sevgiyle dolsun...

Adsız dedi ki...

pardon sen kimsinizki leb...leblebi...okumuyorum okumam..cagimda...ne derler di tak cantani koluna herkez kendi yoluna...kadin kadinin en buyuk...... bana gulben ergen samimiyetsizligini cagristiriyorsun kusura bakma...senden banane benden sanane...yolun acik olsun...

penelope dedi ki...

laaaaaaaaaaaaayyyynnnnn

noluyoruz ..

konu benim ..ve benim yattığım bi adam..adam da evli çıktı..hepimiz hayatımıza döndük.erkelere güvenmıyoruz ama hayattan kopmuş değiliz konu bu..
içimizde kopan fırtınaya mukabil konuştuğumuz paylaştığımız istediğimiz için elini tutuuğumuz öpmek isteyip öptüğümüz ,yaşamak istediklerimiz yaşadığımız için edilgen olmuyoruz.seviştikten sonra kadının edilgen olduğu erkeğin de etkenliğine bir etkinlik daha kattığı düşüncesini yenemediğimiz sürece biz zaten ne kadar mutlu olucaz ki toplumca.

çocuk tecavüzcüleri,vatan hainleri,katiller,dolandırıcılar kirlidir.milletin hakkını yiyip ,lüks villalarda hayatını yaşayanlar kirlidir.iffet sarılmakla öpüşmekle kirlenmez.dürüstlüğümüzü ,aklımızı vicdanımız kirletmedikçe kirli değil hiç bir beden.onurumuzu belirleyen başka şeyler var ,kafam iyi az,hepinizin şerefine..........kapattık bu konuyu

BU BLOG ASLINDA;

biraz günlük ..çokça dün'lük ..ama hepten deli saçması..

sahibinin histerik çıkarımlarından oluşmuş bilog.

penelope saklı sandık

herbişey

bi sonraki bölümde..

.