ahvalim suskun,dokunan bana mendil tutsuuun!!!

evet sevgili bilok..

ne kadar oldu yazmayalı ..çokk..epeyy..bu kadar zamana bolca film ,bolca kitap ,ilerlemiş ingilizce ,öğrenilmiş kariyer dersleri sığdırdım..veeee..hiç bişeye zamanı olmayan yoğun pene bunları nasıl yapabildi..çünkü işsiz:)

üç beş ay önce çok sevdiğim işimden ortada dönen bi takım dolapları ortaya dökerekten istifa ettim..bi nevi zorlandım diyebilirim..sonuçta istifa mektubumu masalarına koyup,çevirdikleri dolaplar için sayıp sövüp çıktım ama zorlandım buna mecbur bırakıldım diyebilirim..siyaset zorlu iş..siyasilerle çalışmak boktan iş.mide gerekıyor,hazım gerekıyor..o mide ve o hazım sizde yoksa bu kadar dayanabiliyorsunuz..uzun hikaye..

oğlumla biraz tatil yapmış oldum bu iyi..herif oldu artık ele avuca sığmaz ,yani sevilemeyecek kıvamda ,bi adam..

biriyle tanıştım..hala konuşma aşamasını bir adım geçemedik ama bu gidişle de geçemeyeceğiz muhtemelen.çok görmüş geçirmiş insanlarla zor oluyor bu işler.ramazan münasebetiyle içemediğimden kafayı da dağıtamıyorum..anıycanız yenı yenı kendime gelme hallerimdeyım..
eee..siz? çoğu kişi gitmiş..ama kalanlar ..okuyorum sizleri ...durumlar çoğunuz için iç açıcı değil.hey millet noluyo yahuu yaşlanıyor muyuz nedir...
yazmalı biraz....

7 yorum:

aikon dedi ki...

oooo hoşgelmişiz hepimiz...

penelope dedi ki...

aikoooooo...:) ne sevindim seni gördüğümeee..hoşgeldin bence de..

OYA dedi ki...

ben de burdayım.....

Adsız dedi ki...

ille durtmekmi gerek pene noldu hayirdir sana 2012 hic iyi gelmedi sanirim ve boylede devam ediyor,insan arada bir ses verir ben iyiyim der dimi ama,isssizdin yeni biri vardi en son ya sanirim cok mutlusun yada dibe vurdun yoksa gelir iki laf eder efkari dagitirdin ,umarim hersey yolundadir ama arada ses ver olurmu eski peneyi ozluyor insan!

emili dedi ki...

bugün birden aklıma düştünüz, biraz dolaşarak blogunuzu buldum. yazdıklarınızı, hayatınızı okumak güzeldi. Yeni haberlerinizi bekliyorum :)

OYA dedi ki...

Penelope,nerelerdesin sen ? bir ses ver..

özgün dedi ki...

Valla ben de geldim :D

BU BLOG ASLINDA;

biraz günlük ..çokça dün'lük ..ama hepten deli saçması..

sahibinin histerik çıkarımlarından oluşmuş bilog.

penelope saklı sandık

herbişey

bi sonraki bölümde..

.